O nás

Lenka Zapletalová

"Jako vlasová stylistka pracuji již přes 20 let a za svou praxi jsem prošla řadou školení v oblasti profesionální vlasové péče. Snažím se vždy pracovat tak, abych byla spokojena se svou prací a především, abych splnila přání a očekávání mých klientek. Jsem svým zákazníkům maximálně otevřená a přístupná, nemusí se bát sdělit mi vše co mají na srdci protože ví, že udělám vše pro to, abych vyzdvihla jejich silné stránky a eliminovala ty slabé. Do své práce investuji maximum energie a lásky. Jsem nadšená, že mohu inspirovat, vytvářet krásnou práci a vzdělávat lidi v péči o vlasy, s produkty, které využívají přírodní složky, nejsou škodlivé pro svět a zároveň přináší vyjímečné výsledky klientům.

Mou vizí není vyhrávat kadeřnické soutěže, mou vizí jste vy. Spokojený, štastný a odpočinutý klient."

Bc Jana Trejbalová

Masérka, terapeut

Reflexologie, Reflexní lymfodrenáž, Čínská energetická masáž, Medová masáž, Ušní svíce, Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Dornova metoda, Dornova metoda II, Baňkování, Reiki, Imara reiki, Shamballa1024, Shamballa 2002, Indická masáž hlavy + antistresová masáž, Čakrární energetická aromaterapie, Skryté síly v člověku - aneb poznej tajemství těla, duše a mysli, Krija, AFT, Automatická kresba.


"Na tuto cestu mě přivedly vlastní problémy a bolesti. Dnes děkuji lékařům, kteří si se mnou nevěděli rady a tím mě vlastně odkázali k tomu nejlepšímu začátku - zajímat se o své zdraví sama. Začala jsem hledat "na vlastní pěst" v době, kdy ještě existovaly masáže jen "na předpis". Paní a páni maséři měli mnohaleté zkušenosti ze zdravotnictví, ale žádné z oblasti psychologie. K dosažení zlepšení zdravotního stavu jenom masáží těla bez použití dalších technik je práce nekonečná. Ale opět děkuji této zkušenosti na vlastní kůži, protože pak bych si myslela, že stačí ulehnout na lehátko a čekat, že odborník mávne kouzelným proutkem - tedy svýma rukama - a bolesti jsou pryč hned a navždy.

Cesta byla dlouhá od západu na východ, kde jsem objevila dávno objevené a tisícilety ověřené metody. Přenesla jsem si je zpět do středu - středu světa, republiky i úplného středu sebe sama a dnes už vím, že je zapotřebí spoluúčasti vnější (masér, terapeut, léčitel) a vnitřní ("nemocný"). "Nemocný" musí chtít se uzdravit, pokusit se pro sebe něco udělat. Jinak to prostě nejde. To je Zákon. Jakmile se ale sám rozhodne k uzdravení, poustupně se mu otevírají cesty i možnosti. K ničemu Vás nikdy nebudu nutit, protože násilím se ještě nikdy nic nevyřešilo. Každý máme svojí svobodnou vůli a to je někdy ten největší problém. Nikdo druhý za nás naše problémy nevyřeší. Může nám jen nastínit možná řešení, ale které řešení si vybereme a kterou cestou půjdeme, si určíme jen my sami. To nám vlastně dává úžasnou moc sám nad sebou. Vědomí, že sám jsem Tvořitelem svého života. Tím se nám otevře další obzor, zjištění, že když změníme sami sebe, změníme i okolí. A nad tím, jak tohle funguje, žasnu každým dnem, s každým svým posunem vzhůru a vpřed....Neslibuji zázraky (ikdyž zázraky to vlastně jsou), ale pomůžu vám ukázat cestu. Cestu z bludného kruhu bolestí fyzických i psychických. Všechno totiž souvisí se vším. Poradím i v oblasti zdravého životního stylu (cviky, jídelníček, potravinové doplňky,.....). Já vám tedy ukážu cestu k uzdravení, uzdravíte se ale sami - resp. stačí se k tomu rozhodnout. A na této cestě Vám budu ráda nápomocna.

A dále pokračuji na cestě sebevzdělávání

Nevíte-li přesně, co potřebujete, ale víte, že něco udělat musíte, nebo se z toho nicnedělání zblázníte, přijďte a já vám pomůžu se zorientovat. Zkonzultujeme, co by se vám líbilo, jaké jsou možnosti, co by vám udělalo radost. Všechno souvisí se vším, takže probereme jídelníček, nemoci těla a duše, pomůžu vám otevřít oči, rozšířit obzory, vyvést vás z každodenní šedi cestou, která je ušita na míru přímo pro vás, tzn. Že pro sousedku či kolegy už platit nemusí.

Přijďte se o sobě něco nového dozvědět, poznejte svého nejlepšího přítele, o kterém jste až doteď neměli ani ponětí a přesto trpělivě čekal na své "objevení". Pojďte se podívat na svět jinýma očima a mít se rádi. Udělejte první krok, protože až je vaše cesta jakákoli, začíná právě tím prvním krokem. A těmi "prvními" krůčky Vás s radostí a láskou povedu."

Bc Jana Trejbalová tel. 728 680 326